Skip to main content
Rate this post

منیزیم نیترات ۶ آبه مرک کد ۱۰۵۸۵۳

نام ماده : Magnesium nitrate hexahydrate (for analysis)

کد محصول مرک : ۱۰۵۸۵۳

CAS No: 13446-18-9

چگالی : ۱٫۴۶ g/cm3 (20 °C)

دمای ذوب : ۸۹ °C (for the hexahydrate)

شرایط نگهداری : Store at +15°C to +25°C.

نیترات منیزیم

نیترات منیزیم (به انگلیسی: Magnesium nitrate) با فرمول شیمیایی Mg(NO۳)۲ یک ترکیب شیمیایی با شناسه پاب‌کم ۲۵۲۱۲ است. که جرم مولی آن ۱۴۸٫۳۰ g/mol می باشد .

شکل ظاهری این ترکیب، جامد بلوری سفید است.یک کود حاوی نیترات و منیزیم بوده و کاملا محلول در آب می­باشد. نیترات موجود در کود جذب منیزیم را بهبود می­بخشد. بهترین منبع کودی برای رفع سریع کمبود نیتروژن و منیزیم در گیاهان می­باشد. این کود کاملا خشک بوده و بدون هیچگونه باقیمانده ای در آب حل می­شود. این کود در تمام سیستم های آبیاری قابل مصرف بوده و بدون سولفات، کلر و سدیم می­باشد.

یکی از موثرترین ترکیبات کودی برای افزایش میزان تولید و رشد محصولات کشاورزی نیترات منیزیم است که هم به دلیل افزایش میزان اسید آمینه و پروتئین‌های گیاه و منیزیم و هم به دلیل افزایش میزان و کارایی کلروفیل باعث افزایش غذاسازی و در نهایت رشد و نمو گیاه می‌شود.

خرید منیزیم نیترات ۶ آبه

شرکت مینا تجهیز آریا آماده ارائه خدمات در حوزه فروش منیزیم نیترات با برند مرک آلمان و با مناسب ترین قیمت به مشتریان می باشد. شما می توانید منیزیم نیترات را به هر میزان دلخواه و در انواع بسته بندی از تمادکالا تهیه کنید. برای خرید منیزیم نیترات می توانید با کارشناسان فروش ما از طریق تماس تلفنی در ارتباط باشید.

تماس بگیرید