Skip to main content
Rate this post

فروش محصولات مرک و سیگما

با پیشرفت علم و افزایش زمینه های تحقیقاتی و پژوهشی و آزمایشگاهی ، نیاز به مواد شیمیایی آزمایشگاهی در گریدهای مختلف مختلف برای همكاران، دانشگاهيان، مراكز تحقيقاتي، آموزشي، پژوهشي، كارگاه ها، كارخانه ها و كليه ‏صنايع وابسته به شدت افزایش پیدا کرده است.

از همین رو شرکت هایی راه اندازی و تاسیس شده اند تا به این نیاز ها پاسخ دهند. دو شرکت ممتاز و تراز اول تولید و عرضه ی مواد شیمیایی، شرکت سیگما آلدریچ و مرک بوده اند که امروزه شرکت سیگما آلدریچ یا به اختصار سیگما در زیر مجموعه ی شرکت مرک قرار گرفته است و اکثر محصولا با برند مرک عرضه می شوند.

شرکت های مواد شیمیایی، خرید مواد شیمیایی را برای نیازمندان به آن تسهیل نمودند، زیرا که تا حد زیادی خریداران را از میزان کیفیت محصولات و همچنین از لحاظ تنوع آن خاطر جمع نمودند.

شرکت مینا تجهیز آریا همواره سعی نموده تا خرید مواد شیمیایی را برای پژوهشگران و صنعتگران داخل ایران راحت تر سازد و علاوه بر مواد شیمیایی تولید داخل، خرید مواد شیمیایی مرک و سیگما را نیز میسر نماید.

پس از گذشت سالیان سال از تاسیس و راه اندازی شرکت های مختلف تولید و عرضه ی مواد شیمیایی، دو شرکت مواد شیمیایی مرک و سیگما (که امروزه تنها با نام مرک فعالیت دارند) بالاترین کیفیت و تنوع مواد شیمیایی را در اختیار خود دارند و از همین رو می باشد که فروشگاه اوشیم سعی در فراهم نمودن محصولات این دو شرکت برای مشتریان خود نموده است.

شرکت مینا تجهیز آریا به عنوان یکی از معتبرترین مرکز فروش مواد شیمیایی مرک در زمينه فروش مرک ، واردات و پخش انواع مواد شيميايي آزمايشگاهي و صنعتي و تجهيزات آزمايشگاهي  فعاليت مي كند.

سایت فروش مواد شیمیایی مرک مینا تجهیز آریا با ارائه بيش از ۲۰۰۰ نوع از محصولات شركت مرك آلمان آماده است تا در قالب پشتيباني فني و فروش محصولات مذكور درخدمت شما مشتريان محترم  باشد.

کلیه محصولات مرک ارائه شده این شرکت مواد شیمیایی مرک اصل بوده  و با تضمین کیفیت بفروش می رسد.

همچنین فروش و توزیع انواع مواد تخصصی آزمایشگاهی از معتبرترین برندهای دنیا مانند :

۱- فروش مواد شیمیایی سیگما آلدریچ sigma aldrich

۲- فروش انواع آنزیم ها و نانو ذرات

۳- فروش مواد شیمیایی فلوکا fluka

۴- فروش مواد شیمیایی آلفاایسر alfaa esar آزمایشگاهی

۵- فروش مرک merck مواد شیمیایی آزمایشگاهی- مواد شیمیایی مرک

۶-فروش و واردات از کمپانی اکروس acros

تماس بگیرید