Skip to main content
5/5 - (5 امتیاز)

در اینجا می توانید لیست آلمانی های برتر را پیدا کنید شرکتهای دارویی که بر اساس کل فروش در سال اخیر مرتب شده اند. بایر بزرگترین است شرکت داروسازی در آلمان با فروش کل ۵۱ میلیارد دلار در سال اخیر.

فهرست برترین شرکت های داروسازی آلمان

بنابراین در اینجا لیست آلمانی برتر است شرکتهای دارویی که بر اساس کل فروش (درآمد) مرتب می شوند.

۱ Bayer AG

بایر بزرگترین آلمان است شرکت دارویی بر اساس درآمد تمرکز این شرکت بر تحقیق، توسعه و بازاریابی داروهای نوآورانه متمرکز بر تخصص است که فواید و ارزش بالینی قابل توجهی را ارائه می‌کنند، در درجه اول در زمینه‌های درمانی قلب و عروق، سرطان‌شناسی، زنان، هماتولوژی و چشم‌شناسی.

درآمد: ۵۱ میلیارد دلار

ROE: 1٪

بدهی / حقوق صاحبان سهام: ۱٫۳

کارکنان: ۱۰۰ کیلوگرم

مراکز تحقیقاتی اصلی شرکت بایر در برلین، ووپرتال و کلن، آلمان واقع شده است. سانفرانسیسکو و برکلی، ایالات متحده؛ تورکو، فنلاند; و اسلو نروژ.

  1. Merck KGaA

Merch بر اساس کل فروش (درآمد) دومین شرکت بزرگ داروسازی آلمان است. این شرکت داروهای تجویزی دارویی و بیولوژیکی نوآورانه را برای درمان سرطان، ام اس، ناباروری، اختلالات رشد و برخی بیماری‌های قلبی عروقی و متابولیک کشف، توسعه، تولید و به بازار عرضه می‌کند.

درآمد: ۲۲ میلیارد دلار

ROE: 14٪

بدهی / حقوق صاحبان سهام: ۰٫۵

تعداد کارمندان: ۵۸ هزار نفر

Healthcare در چهار فرنچایز فعالیت می کند: نورولوژی و ایمونولوژی، انکولوژی، باروری، و پزشکی عمومی و غدد درون ریز. خط لوله تحقیق و توسعه شرکت با تمرکز آشکار بر تبدیل شدن به یک مبتکر تخصصی جهانی در انکولوژی، ایمنی-انکولوژی، نورولوژی و ایمونولوژی قرار دارد.

  1. درمافارم

درمافارم یک تولید کننده سریع در حال رشد داروهای مارک دار است. این شرکت که در سال ۱۹۹۱ تأسیس شد، در گرونوالد نزدیک مونیخ مستقر است. مدل کسب و کار یکپارچه این شرکت شامل توسعه و تولید داخلی و همچنین فروش محصولات مارک دار توسط نیروی فروش آموزش دیده دارویی است.

درآمد: ۱ میلیارد دلار

ROE: 45٪

بدهی / حقوق صاحبان سهام: ۱٫۴

علاوه بر مکان اصلی در برهنا در نزدیکی لایپزیگ، درمافارم مکان‌های تولید، توسعه و فروش دیگری را در اروپا، عمدتاً در آلمان و ایالات متحده، اداره می‌کند.

درمافارم بیش از ۱,۳۰۰ تاییدیه دارویی را با بیش از ۳۸۰ ماده دارویی فعال در بخش “داروهای مارک دار و سایر محصولات بهداشتی” به فروش می رساند. طیف وسیعی از داروها، محصولات پزشکی و مکمل‌های غذایی در حوزه‌های درمانی منتخبی که درمافارم جایگاه پیشرو در بازار را به‌ویژه در آلمان دارد، تخصص دارد.

  1. Evotec

Evotec خود را به عنوان یک شرکت پلتفرم جهانی تثبیت کرده است و از پلتفرم چندوجهی مبتنی بر داده خود برای تحقیقات اختصاصی و مشارکتی استفاده می کند و از ترکیبی منحصر به فرد از فناوری های نوآورانه برای کشف و توسعه رده اول و بهترین استفاده می کند. محصولات دارویی کلاس

شبکه شرکای آن شامل ۲۰ داروخانه برتر و صدها شرکت بیوتکنولوژی، مؤسسات دانشگاهی و سایر ذینفعان مراقبت های بهداشتی است. Evotec دارای فعالیت‌های استراتژیک در طیف وسیعی از حوزه‌های درمانی است که در حال حاضر تحت پوشش قرار ندارند، از جمله نورولوژی، انکولوژی، و همچنین بیماری‌های متابولیک و عفونی.

درآمد: ۰٫۶۲ میلیارد دلار

ROE: 34٪

بدهی / حقوق صاحبان سهام: ۰٫۵

تعداد کارمندان: ۴ هزار نفر

در این زمینه‌های تخصصی، Evotec قصد دارد خط لوله پیشرو در مالکیت مشترک جهانی را برای درمان‌های نوآورانه ایجاد کند و آنها را برای بیماران در سراسر جهان در دسترس قرار دهد. تا به امروز، این شرکت مجموعه ای از بیش از ۲۰۰ پروژه تحقیق و توسعه اختصاصی و مشترک از کشف اولیه تا توسعه بالینی ایجاد کرده است.

Evotec در سطح جهانی با بیش از ۴,۰۰۰ نیروی متخصص در ۱۴ سایت در شش کشور در سراسر اروپا و ایالات متحده فعالیت می کند. سایت های شرکت در هامبورگ (مرکز)، کلن، گوتینگن، و مونیخ (آلمان)، لیون و تولوز (فرانسه)، ابینگدون و آلدرلی پارک (بریتانیا)، ورونا (ایتالیا)، اورث (اتریشو همچنین در برانفورد، پرینستون، سیاتل و واترتاون (ایالات متحده آمریکا) فناوری‌ها و خدمات بسیار هم افزایی را ارائه می‌کنند و به‌عنوان خوشه‌های برتری مکمل عمل می‌کنند.

  1. بیوتست

Biotest یک تامین کننده جهانی محصولات پروتئین پلاسما و داروهای بیوتراپی است. محصولات Biotest عمدتا در ایمونولوژی بالینی، هماتولوژی و پزشکی مراقبت های ویژه استفاده می شود. آنها برای درمان افراد مبتلا به بیماری های جدی و اغلب مزمن به صورت هدفمند استفاده می شوند تا معمولاً بتوانند یک زندگی عادی داشته باشند.

 

منبع :

https://firmsworld.com/fa/top-german-pharmaceutical-companies-list

تماس بگیرید