Skip to main content
4.3/5 - (3 امتیاز)

شرکت سیگما آلدریچ در سال ۱۹۵۱ با هدف رشد و توسعه و برطرف کردن نیازمندی های علمی و تحقیقاتی علوم مختلف در سراسر دنیا تاسیس شد.شرکت سیگما آلدریچ عمده ی فعالیت هایش در حوزه علوم طبیعی (۷۵%) و تکنولوژی های برتر (۲۵%) است.

این شرکت دانش بیوشیمی و علوم شیمی بنیانی را به صورت گسترده ای در اختیار دنیا قرار داد. این شرکت بزرگ و قدرتمند مشتری هایی از جمله کمپانی ها و شرکت های بزرگ و دانشگاه ها و انجمن های دولتی و بیمارستان و کارخانه ها دارد.

 در ابتدا این شرکت با تنها یک محصول و کاتالوگ یک صفحه ای شروع به کار کرد ولی هم اکنون پس از سال ها تلاش پی در پی در اواخر سال ۲۰۱۵ ، سیگما آلدریچ و مرک میلی پور به یکدیگر ملحق شدند، در همان اوایل فعالیتشان پس از بررسی ها پیشنهاد شد نمونه کارهای گسترده ای بیش از ۳۰۰,۰۰۰ هزار محصول، شامل تعداد زیادی از برندهای قابل توجه و معروف در کارخانه به نمایش گذاشته شد. .

تشکیلات این دو شرکت به هم پیوست که به اسم میلی پور سیگما در ایالت متحده آمریکا و کانادا دایر شد.

کمپانی مرک میلی پور با عنوان The life science business of merck  با ۶۵ سایت ساخت و تولید سراسر جهان و بیش از ۱۹۰۰۰کارمند در ۶۶ کشور سراسر دنیا همکاری می کنند و در دنیا رشد و پیشرفت بسیار خوبی داشته و بالغ بر ۵۰,۰۰۰ محصول دارد.

این شرکت در دو دهه گذشته محصولاتش را در زمینه های مختلف دیگری از جمله ابزار و تجهیزات آزمایشگاهی و کتاب های اطلاعاتی و آموزشی علمی گسترش داده است.

Sigma_aldrich + merck Millipore = the life science business of merck

یکی از رموز موفقیت و پیشرفت این کمپانی، همکاری گروهی و فعالیت های تیمی می باشد که سبب کارآمدی و بالا بردن بازده روز افزون این شرکت می گردد.

هدف اصلی و مشترک این دو شرکت،حل کردن سخت ترین مشکلات در علوم طبیعی بوسیله همکاری با جامعه علمی جهانی است و تلاش دارند مخاطبان و دانشجویان را در حوزه ی علوم ، تکنولوژی و خدمات رسانی موفق کنند.

شرکت مینا تجهیز آریا وارد کننده و پخش کننده انواع مواد شيميايي آزمايشگاهي و تجهيزات آزمايشگاهي و به عنوان نماینده اصلی محصولات شیمیایی سیگما آلدریچ (Sigma aldrich)، شركتي معتبر و قابل اعتماد برای شما می باشد.

برای کسب اطلاعات بیشتر از موجودی و قیمت مواد شیمیایی سیگما آلدریج ( Sigma Aldrich ) با کارشناسان ما تماس بگیرید.

تماس بگیرید