Skip to main content
4.6/5 - (13 امتیاز)

فروش مواد آزمایشگاهی قم | خرید مواد شیمیایی قم | خرید مواد شیمیایی مرک قم

امروزه شرکت مینا تجهیز آریا به عنوان یکی از شرکتهای معتبر تامین کنندگاه مواد شیمیایی و مواد شیمیایی آزمایشگاهی از جمله تامین مواد شیمیایی مرک، بین مشتریان عزیز کاملا شناخته شده است .

هم اکنون نیز مینا تجهیز جهت رفع  نیاز نیازمندان به خرید مواد شیمیایی آزمایشگاهی شامل کلیه متخصصین ، دانشجویان ، صنایع ، کشاورزان و باغبانان ، محققین و پژوهشگران در قم اعلام آمادگی می کند.

مواد شیمیایی و مواد شیمیایی آزمایشگاهی

همانطور که می دانید مواد شیمیایی یکی از مهم ترین و اصلی ترین مواد مورد استفاده در محیط های آزمایشگاهی می باشد که عموما جهت تحلیل و تجزیه و آنالیز کردن سایر مواد با کمک انواع تجهیزات آزمایشگاهی مورد استفاده قرار می گیرد.

مواد شیمیایی آزمایشگاهی مصارف گوناگونی در صنایع مختلف از جمله  گیاه شناسی صنایع رنگ و رزین صنایع سرامیک و کاشی تولید سرم و واکسن منابع طبیعی و محیط زیست فاضلاب آبکاری فلزات صنایع پتروشیمی آزمایشگاه ها  علوم آزمایشگاهی همچون ژنتیک، انگل شناسی، کالبد شناسی  صنایع داروسازی  پزشکی صنایع غذایی و تولید موادشیمیایی – بهداشتی دارد .

مشاوره خرید مواد آزمایشگاهی و مواد شیمیایی

از آنجایی که مواد شیمیایی و مواد آزمایشگاهی ، دارای انواع متفاوت و در برخی موارد، بسیار شبیه به یکدیگر هستند، ممکن است بخواهید قبل از خرید مواد شیمیایی آزمایشگاهی ، درباره کاربرد مواد شیمیایی، ایمنی، شرایط، عوارض و فواید استفاده از آنها و … اطلاعاتی بدست آورید.

کارشناسان ما در خدمت شما دوستان عزیز هستن

استعلام قیمت مواد شیمیایی آزمایشگاهی

فروش آنلاین مواد شیمیایی آزمایشگاهی پ به دلایل نوسانات ارز و قیمت دلار در دسترس دوستان نمی باشد .

اگر اطلاعات کافی در رابطه با مشخصات مواد آزمایشگاهی و یا قیمت محصولات مواد شیمیایی آزمایشگاهی ندارید و یا می خواید از نظرات کارشناسان ما بهره مند شوید ، می توانید از طریق شماره های ارتباطی شرکت , تلگرام , چت انلاین و یا پرکردن فرم مشاوره با ما در ارتباط باشید .

شماره های تماس :

۰۲۱۶۶۹۰۰۰۵۸

۰۲۱۶۶۹۰۱۱۸۷

۰۲۱۶۶۹۰۳۰۳۷

شماره فکس : ۰۲۱۶۶۵۹۶۶۳۴

شماره تلگرام و واتس آپ : ۰۹۳۶۲۰۴۸۲۸۹

کانال تلگرام : https://telegram.me/minatajhiz

ایمیل :minatajhiz_aria@yahoo.com

ساعات تماس : روزهای هفته از ساعت ۸:۳۰ الی ۱۷ و پنجشنبه ها از ساعت ۸:۳۰ الی ۱۳

تماس بگیرید